УКРАЇНСЬКІ ВОДІЇ ТРАМВАЯ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ МІЖНАРОДНОГО ЧЕМПІОНАТУ “TRAM-EM 2022” У НОМІНАЦІЇ «НАЙКРАЩИЙ ВОДІЙ»

           Європейський міжнародний трамвайний чемпіонат серед водіїв трамваю проводиться щорічно з 2012 року. Раз на рік найкращі водії зустрічаються, аби випробувати себе в різних дисциплінах та визначити переможця. Цьогоріч ці змагання, після трирічної паузи, пов’язаної з пандемією COVID-19, відбулися 21 травня в Німецькому місті Лейпцигу. Від України організаторами були запрошені підприємства міського електротранспорту міст Києва та Львова.

Незважаючи на те, що запрошення надійшли вже під час широкомаштабного вторгнення російської федерації в Україну та активного наступу на м. Київ, а також беручи до уваги повідомлення організаторів, що запрошення до участі у чемпіонаті для міст росії було скасовано, команди КП «Київпастранс» та ЛКП «Львівелектротранс» все ж таки вирішили взяти участь у цих змаганнях.

В цілому у змаганнях прийняло участь 25 команд з сімнадцяти країн Європи. Серед них: Німеччина, Франція, Швеція, Австрія, Чехія, Австралія, Португалія, Італія, Ірландія, Румунія, Люксембург, Іспанія, Польща, Угорщина, Словаччина, Швейцарія та Україна.

Від України в чемпіонаті TRAM – EM – 2022 у місті Лейпцигу взяли участь у складі команди Києва водіїв трамвая Афанасєвої Світлани Павлівни та Загорної Галини Василівни, у складі команди Львова Поплавського Степана Степановича та Козак Ірини Миколаївни.

Водії трамваїв змагалися у 5-ти дисциплінах: точне відкривання дверей на платформі; входження трамвая у криві, не зачіпаючи перешкоду; екстерне гальмування на швидкості; розрахунок гальмівного шляху без додаткових приладів; трамвайний більярд та боулінг.

У загальному заліку команда ЛКП «Львівелектротранс» виборола п’яте місце, команда КП «Київпастрансу» шосте, а львів’янка Ірина Козак та киянка Галина Загорна розділили срібло у особистому заліку. Чемпіоном став Мікаел Густафсон зі Стокгольму. Переможцями чемпіонату у командному заліку стала команда з міста Ганновер, друге місце посіла команда з міста Ліон, третє – команда Берліну.

Корпорація «Укрелектротранс» від імені всіх електротранспортників України щиро вітає учасників змагань та колективи КП «Київпастранс» і ЛКП «Львівелектротранс» з успішним виступом у міжнародному чемпіонаті водіїв трамваю TRAM – EM – 2022.

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


6 + = одинадцять