Відбулася XXXVII конференція корпорації «Укрелектротранс» у м. Одесі

8 – 10 вересня 2021 року на базі комунального підприємства «Одесміськелектротранс» відбулася щорічна підсумкова конференція корпорації «Укрелектротранс». Для проведення заходу було вибрано приміщення музею комунального підприємства «Одесміськелектротранс».

Учасники конференції корпорації «Укрелектротранс»

В конференції прийняли участь представники 35 підприємств та організацій – членів корпорації, представники Міністерства інфраструктури України, голова ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України О. Романюк та заступник міського голови м. Одеси Д. Жеман.

 

 

Учасників конференції привітав заступник міського голови м. Одеси Дмитро Жеман.

 

 

 

 

 

 

 

Присутні заслухали інформацію генерального директора Володимира Вірченка про діяльність корпорації у звітному періоді та ознайомилися з результатами аналізу експлуатаційно-фінансової діяльності підприємств міського електротранспорту України за період дії карантинних обмежень 2019 – 2021 років.

 

Про реалізацію Міністерством інфраструктури України державної політики у сфері міського електротранспорту присутніх поінформував головний спеціаліст Відділу управління та підтримки проектів Директорату автомобільного та електричного міського транспорту Міністерства інфраструктури України Василь Маміч.

 

 

 

 

Про стан соціального діалогу та участь Галузевої профспілки у вирішенні проблемних питань міського електротранспорту присутніх поінформував голова ЦК Галузевої профспілки Олексій Романюк. В присутності учасників конференції голова ЦК Галузевої профспілки Олексій Романюк та генеральний директор корпорації «Укрелектротранс» Володимир Вірченко підписали Меморандум про співпрацю між Професійною спілкою працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України та Корпорацією  підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс».

 

 

 

З досвідом КП «Одесміськелектротранс» в організації пасажироперевезень та впровадженні новітніх технологій і інфраструктурних проектів  присутніх ознайомила керівник підприємства Наталія Колесниченко.

Про можливості вирішення за участю Української Ради Бізнесу питань вдосконалення законодавчо-нормативного забезпечення та інших нагальних питань у сфері міського електротранспорту присутніх поінформував генеральний директор ТОВ «КС-МЕХАТРОНІКС» Анатолій Долинний.

З презентаціями перед учасниками конференції виступили представники ТОВ «ЛЕГ», ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН».

За підсумками роботи конференції її учасниками було прийняте Рішення конференції.

Учасники конференції також ознайомилися з виробничою базою комунального підприємства «Одесміськелектротранс» та удосконаленням існуючої інфраструктури.

 

Презентація КП Олесміськелектротранс

Презентация ЛЭГ на конференцию Укрэлектротранс (2021, Одесса)

Презентація Торговий Дім Літан

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


5 − = чотири