Воєнні будні підприємств МЕТ

В умовах війни та безперервних атак ворога на енергетичну та іншу цивільну інфраструктуру країни підприємства міського електротранспорту роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення пошкоджених об’єктів та забезпечення максимально можливого в цих умовах транспортного обслуговування мешканців міст України.

У місті Харкові внаслідок обстрілів Салтівського трамвайного депо, про що йшлося на нашому сайті у повідомленні від 8 червня п.р., руйнувань зазнало не тільки депо, а й було пошкоджено та знищено значну частину трамвайних вагонів. Разом з тим, електротранспортники Харкова роблять усе можливе для відновлення пошкодженого рухомого складу та іншої інфраструктури міського електротранспорту. Пропонуємо ознайомитися з репортажем видання «Харьковские известия» щодо відновлення рухомого складу Салтівського трамвайного депо за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=focuHAAf2CI .

У місті Житомирі через завдані удари по енергетичній інфраструктурі з 18 по 26 жовтня роботу електротранспорту було тимчасово призупинено. З 8 години ранку 26.10.2022 відновлено рух тролейбусів. Щоправда кількість машин, що виїхали на маршрути, обмежена у зв’язку із запровадженими в місті заходами з економії електроенергії. 

У місті Запоріжжі електротранспортники в умовах постійних обстрілів міста героїчно продовжують транспортне обслуговування містян. Працівники Служби електрогосподарства та Служби колії в оперативному порядку усували аварійні пошкодження контактної мережі та трамвайної колії, що виникали внаслідок ракетних обстрілів. Муніципальний транспорт невідкладно прибував до  житлових будинків, які зазнали руйнувань внаслідок ракетних ударів з метою надання постраждалим мешканцям допомоги в обігріві. Весь електротранспорт від самого початку  військової агресії та до сьогодні здійснює безкоштовне надання послуг з перевезення пасажирів. У цих важких умовах працівники підприємства “Запоріжелектротранс” постійно беруть участь у заходах щодо евакуації наших громадян з тимчасово окупованих територій. Колони муніципальних автобусів вивозили людей із Маріуполя, Бердянська, Мангуша, Мелітополя та інших населених пунктів до міста Запоріжжя.

   За високий професіоналізм, самовідданість та мужність, проявлених під час виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану, багатьох водіїв підприємства нагородили почесними грамотами. Окрему почесну грамоту із врученням медалі від Кабінету Міністрів України отримав водій автобуса Панфіловський Андрій Анатолійович.

У місті Вінниці “Трамвай подяки”, який постраждав під час ракетного обстрілу 14 липня п.р. відновлено та знов експлуатується на лінії!  Це один з двох вагонів, які постраждали. Інший постраждалий вагон також відновлюють і найближчим часом він виїде на маршрути міста.

Переможемо разом. Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× сім = 21