Миколаївському тролейбусу виповнилося 55 років

29 жовтня виповнилося 55 років з початку тролейбусного руху у місті Миколаєві. Корпорація «Укрелектротранс» від імені усіх електротранспортників України щиро вітає колектив комунального підприємства «Миколаївелектротранс» та мешканців міста з цією знаменною датою.

Миколаївський тролейбус розпочав свій рух з 29 жовтня 1967 року. Перша лінія з’єднувала старий залізничний вокзал і кільце біля старого міського цвинтаря. Перші тролейбуси моделі «Київ-4» надходили до Миколаєва з Київського заводу електротранспорту. На момент відкриття тролейбусних ліній у місті було шість тролейбусів. У подальшому тролейбус розвивався, зростала протяжність маршрутів, збільшувалась кількість та якість рухомого складу. На початок 2022 року протяжність тролейбусних ліній у місті склала понад 61 км., парк тролейбусів 84 од.

В останні роки комунальне підприємство «Миколаївелектротранс»  в рамках проекту з Європейським банком реконструкції та розвитку проводило активне оновлення парку тролейбусів. Із передбачених проектом 60 одиниць на сьогодні оновлено 30, подальше оновлення перервала війна. В умовах постійних обстрілів ворога саме нові тролейбуси дають можливість продовжувати рух маршрутами міста, не зважаючи на пошкодження контактної мережі після обстрілів, оскільки вони мають аварійний автономний хід.

Сьогодні колектив КП “Миколаївелектротранс” має нові виклики, які успішно долає. Попри чисельні обстріли Миколаєва, електротранспортники міста продовжуємо надавати послуги з перевезення пасажирів. Більш того, працівники тролейбусного депо також беруть участь в роботі по забезпеченню містян водою.

Переможемо разом. Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


сім + 1 =