В Одесі відкрили найдовший трамвайний маршрут

13 вересня 2022 року в м. Одесі, відкрито найдовший трамвайний маршрут «Північ-Південь» який з’єднав  між собою два найбільших спальних мікрорайони – Таїрова та Котовського. 40 вагонів,  у тому числі трисекційні вагони “Одіссей МАХ”, маршруту №7 курсуватимуть між вулицею Паустовського та 11-ю станцією Люстдорфської дороги через Лузанівку, Пересип, центр міста, залізничний вокзал та Південно-Західний масив. Довжина маршруту – 29 кілометрів, час руху – 2 години 2 хвилини.

Зазначений маршрут поєднує Київський та Суворовський райони м. Одеси. Реалізація проекту почалася ще у 2015 році. За час що минув колективом КП “Одесміськелектротранс» проведений великий обсяг робіт з капітального ремонту трамвайних колій на вулицях Софіївській, Преображенській, Новощепному ряді, узвозі Маринеска, Тираспольській площі тощо. Незважаючи на війну, проект завершено і введений в експлуатацію маршруту № 7 “Північ-Південь” дозволить жителям спальних мікрорайонів добиратися громадським електричним транспортом до центральної частини міста, районів «Привозу» та залізничного вокзалу.

Корпорація «Укрелектротранс» від імені електротранспортників України щиро вітає усіх одеситів та колектив комунального підприємства «Одесміськелектротранс» з відкриттям нового, важливого для міста трамвайного маршруту.

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 9 = вісімнадцять