Новини прифронтового Миколаєва

За повідомленням Миколаївського міського голови Олександра Сенкевича 14 липня 2022 року під обстріл рашистів знову потрапило тролейбусне депо КП «Миколаївелектротранс». Пошкоджено 18 тролейбусів, 16 з яких було придбано лише минулого року. Загалом з початку повномаштабної війни у Миколаєві було пошкоджено 31 тролейбус, 5 з яких не підлягають відновленню.

За повідомленням на своїй сторінці у facebook керівника КП «Миколаївелектротранс» Юрія Сметани фахівці підприємства докладають максимальних зусиль для оперативного ремонту пошкоджених контактних мереж, відновлюють трамваї і тролейбуси, які потрапляють під ворожі обстріли. 13 відновлених після обстрілів тролейбусів вже вийшли на міські маршрути. Попри щоденні обстріли і руйнування Миколаїв живе і тримає оборону, а громадський транспорт курсує безперебійно, забезпечуючи мешканців міста не тільки транспортними послугами, а й підвезення вантажними тролейбусами питної води.  

Пропонуємо переглянути сюжети щодо забезпечення працівниками КП «Миколаївелектротранс» відновлення пошкоджених тролейбусів, а також підвезення питної води для мешканців міста за посиланнями:

https://fb.watch/eEBPmc-rEm/

https://fb.watch/eEBH8KCWVr/

До відвідувачів нашого сайту!

Для поповнення рубрики «Новини міського електротранспорту в прифронтових та тимчасово окупованих містах України» просимо надавати інформацію щодо міського електротранспорту в прифронтових та тимчасово окупованих містах України на електронну адресу: zaharov@kpt.kiev.ua

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ дев'ять = 18