Уряд пропонує законодавчі зміни щодо оплати у грошовій формі пільгового проїзду у громадському транспорті

За поданням Кабінету Міністрів України 11 червня 2021 року в Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 5651 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг» яким передбачається перевести пільги з оплати проїзду та комунальних послуг у грошову форму.

Метою законопроекту є врегулювання питання надання пільг з оплати проїзду та деяких інших пільг окремим категоріям громадян у грошовій формі шляхом делегування органам місцевого самоврядування повноважень щодо визначення порядку надання і розмірів грошової компенсації.  Йдеться про внесення змін до низки законів України, якими передбачається, що пільги з оплати проїзду надаватимуться на підставі рішень органів місцевого самоврядування і виплачуватимуться у визначеному ними порядку та розмірах у формі грошової компенсації.

Із змістом законопроекту можна ознайомитися на сайті Верховної Ради України за посиланням:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=72201

Крім того Мінсоцполітики України підготувало і розмістило на своєму сайті для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України який встановлює порядок надання пільг з оплати проїзду окремим категоріям громадян у готівковій формі. Ознайомитися з проектом зазначеного порядку можна тут: Проект постанови КМУ щодо монетизації пільг на проїзд.

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


7 − = один