ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ у ІІІ кварталі 2021 року

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІІІ кварталі 2021 року в умовах карантинних обмежень спричинених пандемією COVID-19. В конкурсі взяли участь 20 експлуатаційних підприємств міського електротранспорту України.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце:  а) КП «Вінницька транспортна компанія»

                              керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

                              голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

                           б) КП «Одесміськелектротранс»

              в.о. керівника підприємства Колесниченко Наталія Володимирівна;

             голова  профкому                  Новіков Валерій Симонович;

Друге місце      КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР 

                             керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

                             голова профкому          Солоха Сергій Олексійович;

Третє  місце:    ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

                        в.о. керівника підприємства Сухачов Володимир Володимирович;

                        голова профкому                   Дрига Світлана Григорівна;

                                   Серед підприємств другої групи:

Перше  місце:     КП «Кременчуцьке тролейбусне управління ім. Л.Я. Левітана»

                               керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

                               голова профкому          Дитюк Ірина Ізяславна;

Друге місце:    а) КП «Рівнеелектроавтотранс»

                             керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

                              голова профкому          Кушнірук Валентина Іванівна;

                             б) КП «Тернопільелектротранс»

                               керівник підприємства Мастюх Андрій Павлович;

                               голова профкому          Гільтай Світлана Володимирівна;

Третє  місце:    КП «Миколаївелектротранс»

                               керівник підприємства Сметана Юрій Олександрович;

                               голова профкому         Копійка Микола Ігоревич;

                           Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце:   а) КП «Бахмутелектротранс»

                             керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

                             голова профкому          Курляндська Світлана Миколаївна;

                              б) КП «Електротранс» міської ради м. Кропивницького

                             керівник підприємства Луценко Олександр Володимирович;

                             голова профкому          Готішан Віталій Георгійович;

Друге місце:     КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

                             керівник підприємства Татьянко Андрій Вікторович;

                             голова профкому           Ягодка Майя Олександрівна;

Третє місце:     МКП «Херсонелектротранс»

                           керівник підприємства Житченко Ігор Володимирович;

                           голова профкому          Шубін Костянтин Сергійович.

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


один + 3 =