ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ У ІІ кварталі 2021 року

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІІ кварталі 2021 року. В конкурсі взяли участь 23 експлуатаційних підприємства.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце:  а) КП «Вінницька транспортна компанія»

                              керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

                              голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

                           б) КП «Одесміськелектротранс»

                           в.о. керівника підприємства Колесниченко Наталія Володимирівна; 

                           голова  профкому                  Новіков Валерій Симонович;

Друге місце      КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР 

                              керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

                              голова профкому          Солоха Сергій Олексійович;

Третє  місце:   а) КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

                            керівник підприємства Нечуйвітер Андрій Володимирович;

                              голова профкому          Корнійчук Сергій Святославович   

                          б) ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

                             керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

                             голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

                                   Серед підприємств другої групи:

Перше  місце:   а) КП «Кременчуцьке тролейбусне управління ім. Л.Я. Левітана»

                               керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

                               голова профкому          Дитюк Ірина Ізяславна;

                             б) КП «Тернопільелектротранс»

                               керівник підприємства Мастюх Андрій Павлович;

                               голова профкому          Гільтай Світлана Володимирівна;

Друге місце:      КП «Рівнеелектроавтотранс»

                             керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

                              голова профкому          Кушнірук Валентина Іванівна;

Третє  місце:    КП «Миколаївелектротранс»

                             керівник підприємства Сметана Юрій Олександрович;

                             голова профкому         Копійка Микола Ігоревич;

                           Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце:   КП «Бахмутелектротранс»

                             керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

                             голова профкому          Курляндська Світлана Миколаївна;

Друге місце:     КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

                             керівник підприємства Татьянко Андрій Вікторович;

                             голова профкому                Ягодка Майя Олександрівна;

Третє місце:    а) КП «Електротранс» міської ради м. Кропивницького

                              керівник підприємства Луценко Олександр Володимирович;

                             голова профкому          Готішан Віталій Георгійович;

                          б) МКП «Херсонелектротранс»

                            керівник підприємства Житченко Ігор Володимирович;

                            голова профкому          Шубін Костянтин Сергійович.

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


5 − чотири =