Відстежуємо новини підприємств галузі

За повідомленням сайтів підприємств:

У Запоріжжі

Колектив комунального підприємства «Запоріжелектротранс» забезпечив своєчасне виконання програми «Запорізький трамвай – 2020», яка передбачала збирання 4 сучасних трамвайних вагонів та проведення капітального ремонту і модернізацію вже існуючого парку вагонів. Загалом на підприємстві упродовж останніх років уже виготовили 14 таких вагонів.

За кілька років системної роботи підприємством оновлено 70% трамвайного парку. У 2021 році передбачається продовження робіт з оновлення інфраструктури підприємства.

 

 

У Вінниці

На маршрут 12А вийшов ще один тролейбус «VinLine»  з автономним ходом. Тепер на маршруті курсуватимуть уже два тролейбуси з автономним ходом, завдяки скороченню інтервалу руху суттєво покращилася  якість послуг. 

Продовжений тролейбусний маршрут «Гніванське шосе – Немирівське шосе»   відкрили восени минулого року. На цій ділянці тролейбус має можливість автономно на бортових джерелах живлення проїжджати 7,2 км в обох напрямках  – від Гніванського до Немирівського шосе.  Акумулятори тролейбуса заряджаються під час руху під контактною мережею. Цієї зарядки йому вистачає для стабільної роботи протягом дня. Акумулятор дозволяє їхати 20 км без прив’язки до контактної мережі. Крім того в депо під час міжзмінного простою передбачено заряджання батареї тролейбуса від мережі змінного струму 380 В.

У Львові

Львівське комунальне підприємство «Львівелектротранс» запустило новий транспортний портал із онлайн-функціями відстеження трамваїв та тролейбусів, який дозволяє миттєво відстежити місце знаходження електротранспорту на маршрутах, переглянути графіки руху трамваїв і тролейбусів, підписатися на актуальну, оперативну інформацію та навіть знайти роботу, чи здобути нову професію.

У Черкасах

Комунальним підприємством «Черкасиелектротранс» з 01 січня 2021 року введено в експлуатацію систему супутникового GPS-моніторингу електротранспорту.

Підприємство впровадило програмне забезпечення «DozoR», завдяки чому  мешканці міста через зручний і безкоштовний мобільний додаток DozoR City отримали можливість в онлайн режимі відстежувати місцезнаходження і фактичний час прибуття тролейбусів на всіх зупинках міста.

Впроваджена система також забезпечує отримання достовірної аналітики і оцінку ефективності маршрутизації міського транспорту та дозволяє: відстежувати переміщення транспорту за будь-який обраний період часу, надавати автоматизовані звіти про невиконання рейсів і розкладу руху,  контролювати перевищення швидкості, час зупинок і стоянок, робочий час водіїв, формувати звіт про пробіг рухомого складу, а також порівнювати планову та фактичну роботу кожного тролейбуса.

  

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість × = 12