До відома членів корпорації «Укрелектротранс»

Набула чинності нова редакція Правил експлуатації трамвая і тролейбуса, затверджена наказом Міністерства інфраструктури України від 03.02.2020 р.  № 36, зареєстрованим Міністерством юстиції України 17.04.2020 за № 353/34636.

Проект нової редакції Правил експлуатації трамвая і тролейбуса розроблено створеною корпорацією «Укрелектротранс» редакційною та робочими групами за участю провідних спеціалістів підприємств галузі та науковців. Проект був схвалений на розширеному засіданні Науково-технічної ради корпорації.

Дирекція корпорації висловлює щиру вдячність усім представникам підприємств міського електротранспорту, науковцям та спеціалістам галузі за допомогу в опрацюванні нової редакції Правил експлуатації трамвая і тролейбуса, а також фахівцям Відділу розвитку міського електричного транспорту Департаменту дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури України за роботу з узгодження і супроводження зазначених Правил в центральних органах виконавчої влади.

З Правилами експлуатації трамвая і тролейбуса можна ознайомитися на нашому веб-сайті на сторінці «Законодавчо-нормативна база» у розділі «Нормативні документи».

Одна відповідь на “До відома членів корпорації «Укрелектротранс»”
  1. Новые ПЭТТ приняли, а старые не отменили. Не отменили и положение о техническом журнале, хотя в новом ПЭТТ прописано, что его форму утверждает руководитель предприятия, как и рабочие журналы депо.

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


4 + сім =