ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ у ІV кварталі 2019 року

Корпорацією підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс» та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту у ІV кварталі 2019 року. В конкурсі взяли участь 22 експлуатаційних підприємства.

За результатами розгляду показників роботи колективів підприємств конкурсна комісія встановила переможців Всеукраїнського конкурсу:

Серед підприємств першої групи:

Перше  місце: а) КП «Вінницька транспортна компанія»

                              керівник підприємства Луценко Михайло Петрович;

                              голова  профкому         Любива  Наталія  Петрівна ;

                          б) КП «Одесміськелектротранс»

                    в.о. керівника підприємства Колесниченко Наталія Володимирівна;

                    голова  профкому                  Новіков Валерій Симонович;

Друге місце:    а) КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»

                              керівник підприємства Нечуйвітер Андрій Володимирович;

                              голова профкому          Назарук Ольга Петрівна;

                          б) ЗКПМЕТ «Запоріжелектротранс»  

                              керівник підприємства Папач Юрій Володимирович;

                              голова профкому          Дрига Світлана Григорівна;

Третє  місце:  а) КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР 

                        керівник підприємства Кобець Володимир Вікторович;

                         голова профкому          Воліна Олена Василівна;

                         б) Львівське КП «Львівелектротранс»     

                         в.о. керівника підприємства Свищо Андрій Михайлович;

                         голова профкому          Гайдар Ігор Васильович

              Серед підприємств другої групи:

Перше  місце: а) КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» ім. Л.Я. Левітана

                               керівник підприємства Вертюх Олександр Миколайович;

                               голова профкому          Дитюк Ірина Ізяславна;

                              б)  КП «Рівнеелектроавтотранс» РМР

                                керівник підприємства Ткачук Валентин Миколайович;

                               голова профкому           Кушнірук Валентина Іванівна;

Друге місце:     КП «Луцьке підприємство електротранспорту»

                              керівник підприємства Пуц Володимир Васильович;

                              голова профкому          Герасимюк Віталій Олександрович;

Третє  місце:     а)  КП «Чернівецьке тролейбусне управління»

                         т.в.о. керівника підприємства Олексюк Михайло Георгійович;

                           голова профкому          Дєдул Ірина Сергіївна;

                              б)  Хмельницьке КП «Електротранс»

                               керівник підприємства Паламарчук  Віктор  Анатолійович;

                               голова профкому           Глазюк Анатолій Прокопович;

                            Серед  підприємств третьої групи:

Перше місце:   а) КП «Бахмутелектротранс»

                                 керівник підприємства Капарунін Володимир Миколайович;

                                 голова профкому          Гончаров Василь Миколайович;

                           б) КП «Словянське тролейбусне управління» СМР

                               керівник підприємства Іванченко Сергій Іванович;

                               голова профкому          Різник Григорій Петрович;

Друге місце:  а) КП «Конотопське трамвайне управління»

                              керівник підприємства Хоменко Григорій Григорович;

                              голова профкому         Кузько Наталія Петрівна;  

                        б) МКП «Херсонелектротранс»

                              керівник підприємства Устинов Єгор Олександрович;

                              голова профкому          Шубін Костянтин Сергійович;

Третє місце:      КП «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»

                               в.о. керівника підприємства  Літвіненко Андрій Петрович;

                               голова профкому                  Ягодка Майя Олександрівна.

Одна відповідь на “ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКОГО ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ у ІV кварталі 2019 року”

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


3 + п'ять =