Конференція-практикум з питань фінансово-економічної діяльності підприємств міського електричного транспорту України

5 – 6 грудня 2019 року в м. Києві корпорація «Укрелектротранс» провела конференцію-практикум з фінансово-економічної роботи підприємств міського електричного транспорту України.

В конференції взяли участь керівники, заступники керівників з фінансово-економічних питань, головні бухгалтери, керівники фінансових та планово-економічних відділів з 21 підприємства міського електричного транспорту України.

У ході конференції її учасники були ознайомлені зі змінами законодавчо-нормативної бази в бухгалтерській та податковій сферах, пройшли практикум та обмін досвідом з вирішення актуальних питань ведення бухгалтерського та податкового обліку фінансово-господарської діяльності підприємств міського електротранспорту в сучасних умовах.

В рамках конференції відбувся круглий стіл на якому учасники мали нагоду обговорити питання діяльності підприємств з начальником відділу розвитку міського електричного транспорту Департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Мінінфраструктури України Гриценком В.М., висловити зауваження і пропозиції до Галузевої угоди на 2019 – 2021 роки заступнику голови ЦК профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України Кулеші А.А. Про проблемні питання з впровадження автоматизованих систем обліку оплати проїзду в міському громадському транспорті та заходи, що вживаються для їх вирішення розповів генеральний директор ТОВ «КС-МЕХАТРОНІКС» Долинний А.С. Учасники круглого столу також обмінялися досвідом впровадження договірних відносин підприємств міського електротранспорту з органами місцевого самоврядування у відповідності до вимог Закону України «Про міський електричний транспорт» та ін.

 Під час конференції також відбулося розширене засідання Фінансово-економічної ради корпорації «Укрелектротранс» в ході якого були розглянуті пропозиції корпорації «Укрелектротранс» щодо змін до затвердженого наказом Мінінфраструктури України від 25.11.2013 № 940 Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), питання показників рейтингу ефективності фінансово-експлуатаційної діяльності підприємств міського електротранспорту, плану роботи фінансово-економічної ради на 2020 рік, тощо.

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− 2 = шість