Конференція у Львові

30 – 31 травня 2019 року на базі комунального підприємства «Львівелектротранс» відбулася конференція корпорації «Укрелектротранс» на тему: «Сучасні аспекти розвитку інфраструктури міського електротранспорту, досвід, проблеми та перспективи».

Засідання конференції відбулося у Львівському центрі Митрополита Шептицького.  В заході прийняли участь представники 42 підприємств та організацій – членів корпорації, а також представники «Siemens Ukraine», підприємств Латвії, Литви, Молдови та Польщі.

Під час конференції корпорації «Укрелектротранс»

Учасники заходу були ознайомлені з реалізованими протягом останніх років інфраструктурними проектами з розвитку міського електротранспорту у місті Львові та планами щодо подальшого вдосконалення транспортного обслуговування мешканців та гостей міста, із світовими тенденціями розвитку електротранспортних технологій, в тому числі впровадженнями надсучасних технологій фірмою «Siemens», польськими системами змащення рейок та пропозиціями Молдавських виробників електробусів з динамічним заряджанням акумуляторних батарей (Презентация Львов_Информбизнес).

На конференції була проведена дискусія щодо актуальних проблем, які виникають під час впровадження електронних засобів оплати проїзду у міському громадському транспорті, зокрема питання обліку розрахункових операцій та шляхів їх вирішення (Презентація – Спрощення застосування РРО), а також присутні ознайомилися з презентацією литовської компанії “Меракас” комп’ютерних програм для планування, контролю та обліку роботи громадського транспорту (Lviv-Pikas).

Учасники конференції мали нагоду відвідати Львівський завод «ЕлектронМаш» та ознайомитися з виробництвом сучасних трамвайних вагонів, тролейбусів та електробусів марки «Електрон», а також прийняти участь у заходах, присвячених 125-річчу Львівського трамвая.

 

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


сім − 4 =