Сайт корпораціі “Укрелектотранс” – Привітальне слово

Вітаємо Вас на web-сайті корпорації підприємств міського електротранспорту України  «Укрелектротранс».

 

Сподіваємося, що відвідавши наш сайт Ви зможете отримати корисну  інформацію щодо міського електротранспорту в Україні (трамвай, тролейбус) та обов’язково неодноразово повернетесь до нього знову, оскільки розміщена на сайті інформація постійно оновлюється та поповнюється.

 

Зміст сайту

 

Сайт має такі сторінки:

 

  1. Головна – на цій сторінці розміщуються матеріали щодо діяльності корпорації, світові та всеукраїнські новини, що стосуються міського електротранспорту, інформація щодо новин на міському електротранспорті в регіонах України.
  2. Про корпорацію – розміщена інформація про корпорацію підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс», її статут, коротка інформація про кожного із членів корпорації, контактна інформація, а також інформація про дорадчі органи корпорації.
  3. Законодавчо-нормативна база – інформує про наявну законодавчо-нормативну базу, яка діє у сфері міського електротранспорту, дозволяє ознайомитися зі змістом цих документів.
  4. Аналітична інформація – містить інформацію про об’єкти міського електротранспорту, кількісний та якісний склад трамвайних вагонів та тролейбусних машин у містах України, а також  інформаційно-аналітичні матеріали, що стосуються фінансово-експлуатаційної діяльності підприємств міського електротранспорту.
  5. Фотогалерея – складається з розділів “Трамвай”, “Тролейбус” та “Інше” і містить фотографії рухомого складу та інших об’єктів міського електротранспорту.

 

Приєднуйтесь до обговорення!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


7 × = п'ятдесят шість